Trailer Park Boys: Countdown to Liquor Day online
Data dodania: 21/01/2016 11:01
Opis filmu: Trailer Park Boys: Countdown to Liquor Day online bez limitu

Ricky, Julian i Pęcherzyki właśnie mają wydostać się z aresztu, i tym razem, Julian poprzysięga pójść prosto, nawet otwierać czysty biznes. Niedługo Chłopcy chcą wszystkiego być bogatym. Co najmniej thats co theyve powiedzieć zwolnieniu warunkowemu komisję. Gdy jednak oni przybywają z powrotem przy parku, oni znajdują to nie jest takie samo stare Sunnyvale - i to nie jest taki sam stary Jim Lahey, kemping Nadzorca. Lahey mężczyzna nowoczesny, nie napił się przez dwa lata. I on ma zamiary - Wielkie Plany - dla Sunnyvale. Tyle że dla Lahey, Julian stoi mu na drodze. Z jego wielkimi planami na Sunnyvale zejść z toalety, jego stosunki z wyłamanymi Randy, i przyjęcie z powrotem Chłopców w parku jest całą drogą zbyt wiele utrzymywać zwiększone ciśnienie dla niego do niedźwiedzia. Dla Jim Lahey, odliczanie przed alkoholem wysokoprocentowym dzień ma miejsce. W międzyczasie, mające problemy z Julianem z jego własny i Chłopcy są zmuszeni do ucieknięcia się do robienia co oni znają najlepiej - łamiąc prawo. Staczanie się Lahey w alkohol wysokoprocentowy połączony z Chłopcami staczanie się w przestępstwo kładzie ich wszystkich na kursie kolizyjnym na chaos i zniszczenie.

Liczba wyświetleń: 331
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 33
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Trailer Park Boys: Countdown to Liquor Day z roku 2009. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Trailer Park Boys: Countdown to Liquor Day online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.27 / 6 przez 33 użytkowników. Film Trailer Park Boys: Countdown to Liquor Day 2009 został oglądnięty 331 razy. Oglądaj film Trailer Park Boys: Countdown to Liquor Day teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film trailer park boys: countdown to liquor day online, trailer park boys: countdown to liquor day 2009 ekino, trailer park boys: countdown to liquor day cda online, trailer park boys: countdown to liquor day zalukaj, trailer park boys: countdown to liquor day openload, trailer park boys: countdown to liquor day vshare, trailer park boys: countdown to liquor day 2009 z lektorem, trailer park boys: countdown to liquor day z napisami, trailer park boys: countdown to liquor day 2009 po Polsku, trailer park boys: countdown to liquor day 2009 hd.


Komentarze do filmu Trailer Park Boys: Countdown to Liquor Day 2009 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.