Tomb Raider online
Data dodania: 15/01/2016 07:00
Opis filmu: Tomb Raider online bez limitu

Pewnej nocy, kiedy trzy planety ustawiły się w jednej linii, Lara Croft odkryła pomiędzy pudłami przywiezionymi dwadzieścia lat wcześniej z jednej z archeologicznych wypraw swojego nieżyjącego ojca lorda Croft tajemniczy zegar. Kiedyś ojciec opowiedział jej o tajnej organizacji Illuminati, która poszukuje starożytnego zegara - klucza do przestrzeni i czasu. Klucz ten jest trójkątem wykonanym z krystalicznego metalu i 5000 lat temu został użyty do pokonania wrogów organizacji. Jeśli dwie części tego trójkąta kiedykolwiek zostaną złożone, czas się zatrzyma, przodkowie wrócą do życia, a los ludzkości zostanie zmieniony na zawsze. Lara ma 48 godzin do czasu, kiedy wszystkie planety staną w jednej linii i dojdzie do całkowitego zaćmienia - wtedy moc trójkąta będzie największa. Jeśli jej misja się nie powiedzie następna taka sytuacja nastąpi za 5000 lat. W swojej misji Lara wyrusza do Kambodży gdzie znajduje się Grobowiec Tańczącego Światła kryjący jedna cześć tajemnicy, a następnie na Syberię gdzie w Świątyni Dziesięciu Tysięcy Cieni znajduje się druga cześć sekretu. Czy 48 godzin wystarczy, aby Lara Croft odkryła tajemnicę i ocaliła wszechświat?

Liczba wyświetleń: 446
Ocena innych filmowiczów: 0 / 6
Ilość głosów: 43
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Tomb Raider z roku 2001 (tytuł oryginalny: Lara Croft: Tomb Raider). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Tomb Raider online znajduje się w kategoriach: Akcja, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 0.2 / 6 przez 43 użytkowników. Film Tomb Raider 2001 został oglądnięty 446 razy. Oglądaj film Tomb Raider teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film tomb raider online, tomb raider 2001 ekino, tomb raider cda online, tomb raider zalukaj, tomb raider openload, tomb raider vshare, tomb raider 2001 z lektorem, tomb raider z napisami, tomb raider 2001 po Polsku, tomb raider 2001 hd.


Komentarze do filmu Tomb Raider 2001 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.