To tylko gra online
Data dodania: 21/01/2016 09:34
Opis filmu: To tylko gra online bez limitu

Bliźniaki Cole Martin (Cole Sprouse) i Dylan Martin (Dylan Sprouse) uwielbiają piłkę nożną. Należą do drużyny, której trenerem jest ich ojciec Presscott (Tom Arnold). Zespół nie należy jednak do najlepszych. Wszystko dlatego, że ojciec chłopców przedkłada biznes nad sport. Nową trenerką zostaje więc mama Cole'a i Dylana. Dzięki ciężkiej pracy ich drużynie udaje się wygrać zawody, a przy okazji pomóc nowemu przyjacielowi, Rudy'emu (Bill Dawes). Na podstawie popularnego serialu o żeńskiej drużynie sportowej.

Liczba wyświetleń: 181
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 18
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online To tylko gra z roku 2003 (tytuł oryginalny: Just for Kicks). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film To tylko gra online znajduje się w kategoriach: Familijny, Komedia, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.79 / 6 przez 18 użytkowników. Film To tylko gra 2003 został oglądnięty 181 razy. Oglądaj film To tylko gra teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film to tylko gra online, to tylko gra 2003 ekino, to tylko gra cda online, to tylko gra zalukaj, to tylko gra openload, to tylko gra vshare, to tylko gra 2003 z lektorem, to tylko gra z napisami, to tylko gra 2003 po Polsku, to tylko gra 2003 hd.


Komentarze do filmu To tylko gra 2003 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.