Tequila Sunrise online
Data dodania: 15/01/2016 03:33
Opis filmu: Tequila Sunrise online bez limitu

Dale McKussic, były handlarz "białą śmiecią" wycofał się z narkotykowego interesu, ale FBI nadal ma go na oku. Porucznik Nick Frescia szef wydziału do spraw narkotyków w urzędzie policji jest przyjacielem Dale`a z lat gimnazjalnych. pomimo iż stoją po dwóch stronach barykady, porucznik usilnie stara sie nie zrobić krzywdy Dale`owi. Przyjaciele interesuję się tą samą kobietą Jo Ann Vallenari, która jest właścicielka eleganckiej włoskiej restauracji. Sytuacja komplikuje się gdy do miasta przyjeżdża agent FBI - Maguire. Chce on za wszelką cenę ująć narkotykowego rekina Carlosa, o którym wiadomo że jest dawnym wspólnikiem McKussica.

Liczba wyświetleń: 114
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 11
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Tequila Sunrise z roku 1988. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Tequila Sunrise online znajduje się w kategoriach: Sensacyjne, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.88 / 6 przez 11 użytkowników. Film Tequila Sunrise 1988 został oglądnięty 114 razy. Oglądaj film Tequila Sunrise teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film tequila sunrise online, tequila sunrise 1988 ekino, tequila sunrise cda online, tequila sunrise zalukaj, tequila sunrise openload, tequila sunrise vshare, tequila sunrise 1988 z lektorem, tequila sunrise z napisami, tequila sunrise 1988 po Polsku, tequila sunrise 1988 hd.


Komentarze do filmu Tequila Sunrise 1988 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.