Tatastrofa online
Data dodania: 15/01/2016 07:04
Opis filmu: Tatastrofa online bez limitu

Melissa Hamilton (Emily Osment) desperacko stara się sprawić by jej wiecznie zapracowany ojciec - Neal Hamilton (George Bewbern) autor bestsellerów zwrócił na nią uwagę. Dziewczyna żyje w cieniu superbohaterki - Tripp Zoome z książek szpiegowskich jej taty. Podczas wyjazdu na wakacje, które mieli spędzić razem Neal zostaje niespodziewanie porwany przez grupę fanatycznych wielbicieli, a później przez dwójkę braci z nieznanych przyczyn. Melissa musi odnaleźć w sobie odwagę książkowej superbohaterki, aby uratować tatę.

Do tego materiału nie przypisano żadnych plików.
Liczba wyświetleń: 245
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 25
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Tatastrofa z roku 2009 (tytuł oryginalny: Dadnapped). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Tatastrofa online znajduje się w kategoriach: Akcja, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.22 / 6 przez 25 użytkowników. Film Tatastrofa 2009 został oglądnięty 245 razy. Oglądaj film Tatastrofa teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film tatastrofa online, tatastrofa 2009 ekino, tatastrofa cda online, tatastrofa zalukaj, tatastrofa openload, tatastrofa vshare, tatastrofa 2009 z lektorem, tatastrofa z napisami, tatastrofa 2009 po Polsku, tatastrofa 2009 hd.


Komentarze do filmu Tatastrofa 2009 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.