Szukając siebie online
Data dodania: 21/01/2016 06:58
Opis filmu: Szukając siebie online bez limitu

Czterdzieści lat temu William Forrester (Sean Connery) opublikował powieść, dzięki której zyskał miano jednego z najwybitniejszych pisarzy amerykańskich XX wieku, po czym wszelki słuch po nim zaginął. Milczenie Forrestera przerywa uzdolniony literacko szesnastoletni licealista z Bronksu Jamal Wallace (Rob Brown), który zakrada się do mieszkania pisarza, uważanego przez wszystkich za szaleńca. Przyłapany na gorącym uczynku ucieka gubiąc plecak pełen swoich utworów... Zaintrygowany Forrester czyta je i staje się nauczycielem i mentorem Jamala. Chwali postępy, bezlitośnie krytykuje za błędy. Zachęca chłopca do rozwijania talentu i namawia go, by zmienił szkołę.

Liczba wyświetleń: 247
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 24
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Szukając siebie z roku 2000 (tytuł oryginalny: Finding Forrester). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Szukając siebie online znajduje się w kategoriach: Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.58 / 6 przez 24 użytkowników. Film Szukając siebie 2000 został oglądnięty 247 razy. Oglądaj film Szukając siebie teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film szukając siebie online, szukając siebie 2000 ekino, szukając siebie cda online, szukając siebie zalukaj, szukając siebie openload, szukając siebie vshare, szukając siebie 2000 z lektorem, szukając siebie z napisami, szukając siebie 2000 po Polsku, szukając siebie 2000 hd.


Komentarze do filmu Szukając siebie 2000 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.