Sztanga i cash online
Data dodania: 15/01/2016 05:33
Opis filmu: Sztanga i cash online bez limitu

Film opowiada o prawdziwej historii, opisanej w "Miami New Times", którego bohaterami są dwaj kulturyści z Florydy: Adrian Doorbal (Anthony Mackie) i Daniel Lugo (Mark Wahlberg), którzy porywają bogatego biznesmena. Jednak sytuacja komplikuje się, gdy w cała historię wmieszany zostaje miejscowy barman - Paul Doyle (Dwayne Johnson), a okradzionemu i porzuconemu na pewną śmierć mężczyźnie udaje się przeżyć i zatrudnia prywatnego detektywa, by odnalazł bandytów.

Liczba wyświetleń: 225
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 22
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Sztanga i cash z roku 2013 (tytuł oryginalny: Pain & Gain). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Sztanga i cash online znajduje się w kategoriach: Akcja, Dramat, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.77 / 6 przez 22 użytkowników. Film Sztanga i cash 2013 został oglądnięty 225 razy. Oglądaj film Sztanga i cash teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film sztanga i cash online, sztanga i cash 2013 ekino, sztanga i cash cda online, sztanga i cash zalukaj, sztanga i cash openload, sztanga i cash vshare, sztanga i cash 2013 z lektorem, sztanga i cash z napisami, sztanga i cash 2013 po Polsku, sztanga i cash 2013 hd.


Komentarze do filmu Sztanga i cash 2013 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.