Szeregowce rzadko stoją na odludziu online
Data dodania: 09/08/2016 04:05
Opis filmu: Szeregowce rzadko stoją na odludziu online bez limitu

Jan i Anne Börner, młode małżeństwo mieszkające we Frankfurcie, ma możliwość przeprowadzki na nowoczesne osiedle szeregowych domków jednorodzinnych na obrzeżach miasta, do Grunfeld. Osiedle wydaje się szczytem marzeń i oferuje wszystko, co zapewnia wygodne życie. Znajduje się tam przedszkole, świetlica środowiskowa, supermarket, a i do wyjazdu na autostradę jest niedaleko. Niestety, wkrótce okazuje się, że życie na osiedlu wcale nie jest proste, a na mieszkańców czekają sprzeczki, frustracja i inne, niezbyt przyjemne niespodzianki...

Liczba wyświetleń: 89
Ocena innych filmowiczów: 6 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Szeregowce rzadko stoją na odludziu z roku 2014 (tytuł oryginalny: Ein Reihenhaus steht selten allein). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Szeregowce rzadko stoją na odludziu online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 6.04 / 6 przez 1 użytkowników. Film Szeregowce rzadko stoją na odludziu 2014 został oglądnięty 89 razy. Oglądaj film Szeregowce rzadko stoją na odludziu teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film szeregowce rzadko stoją na odludziu online, szeregowce rzadko stoją na odludziu 2014 ekino, szeregowce rzadko stoją na odludziu cda online, szeregowce rzadko stoją na odludziu zalukaj, szeregowce rzadko stoją na odludziu openload, szeregowce rzadko stoją na odludziu vshare, szeregowce rzadko stoją na odludziu 2014 z lektorem, szeregowce rzadko stoją na odludziu z napisami, szeregowce rzadko stoją na odludziu 2014 po Polsku, szeregowce rzadko stoją na odludziu 2014 hd.


Komentarze do filmu Szeregowce rzadko stoją na odludziu 2014 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.