Szacun, bracie! online
Data dodania: 03/04/2018 16:07
Opis filmu: Szacun, bracie! online bez limitu

Giovanni mieszka w Mediolanie. Pracuje jako inżynier w firmie Roberta Ricciego, ojca narzeczonej. Poukładane życie bohatera zmienia się, gdy w stolicy Lombardii niespodziewanie zjawia się jego brat bliźniak, Jonny. Mężczyzna ma przygotować się tutaj na ważną rozmowę w sprawie pracy. Wkrótce sprowadza kłopoty na brata.

Liczba wyświetleń: 6
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Szacun, bracie! z roku 2012 (tytuł oryginalny: Ti stimo fratello). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Szacun, bracie! online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Szacun, bracie! 2012 został oglądnięty 6 razy. Oglądaj film Szacun, bracie! teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film szacun, bracie! online, szacun, bracie! 2012 ekino, szacun, bracie! cda online, szacun, bracie! zalukaj, szacun, bracie! openload, szacun, bracie! vshare, szacun, bracie! 2012 z lektorem, szacun, bracie! z napisami, szacun, bracie! 2012 po Polsku, szacun, bracie! 2012 hd.


Komentarze do filmu Szacun, bracie! 2012 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.