Święta Last Minute online
Data dodania: 21/01/2016 11:37
Opis filmu: Święta Last Minute online bez limitu

Luther (Tim Allen) i Nora (Jamie Lee Curtis) przez całe życie przykładnie obchodzili Boże Narodzenie. Ale teraz, gdy ich córka Blair (Julie Gonzalo) pracuje w Peru jako ochotniczka Korpusu Pokoju, perspektywa spędzenia samotnych świąt wydaje się im mało atrakcyjna. Pewnej wietrznej nocy w Chicago, Luther tęsknie spogląda na plakat w oknie biura podróży. Oczyma wyobraźni widzi siebie i Norę wygrzewających się w słońcu na Karaibach. A gdyby tak w te święta zrezygnować z choinki, lampek, ciast, wizyt u rodziny, dekoracji ... ze świąt? Chociaż Nora początkowo niechętnie odnosi się do propozycji świątecznego wyjazdu, wkrótce przekonuje się do tego pomysłu. Ale kiedy o planie państwa Krank dowiadują się ich sąsiedzi z ulicy Hemlock, pojawia się problem. Sąsiedzi, zwłaszcza ciekawski Vic Frohmeyer (Dan Aykroyd) są przerażeni. Pomysł nie podoba się też miejscowym policjantom, Salino (Cheech Marin) i Treenowi (Jake Busey) oraz partnerowi sparingowemu Luthera Waltowi Scheelowi (M. Emmet Walsh). Państwo Krank rezygnują ze świąt? Niewyobrażalne. Niemożliwe. Nie do pomyślenia. Oliwy do ognia dolewa jeszcze sam Luther, odmawiając umieszczenia na dachu oświetlonego bałwanka. Przecież każdy dom podczas świąt jest udekorowany bałwankiem! Słynie z tego cała ulica Hemlock, która wygrała już niejeden konkurs na najładniejsze dekoracje świąteczne, sponsorowany przez lokalne gazety. Spór między małżeństwem Krank a sąsiadami szybko się zaognia, zagrażając harmonii społeczności i psując atmosferę zbliżających się świąt. Niespodziewanie do Luthera i Nory dzwoni ich córka Blair. Jednak zdecydowała się przyjechać na święta do domu. Teraz małżeństwo ma niecałą dobę na przygotowanie świąt i stworzenie na ulicy Hemlock prawdziwie świątecznej atmosfery, którą zdążył już zepsuć ich spór z sąsiadami.

Do tego materiału nie przypisano żadnych plików.
Liczba wyświetleń: 281
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 28
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Święta Last Minute z roku 2004 (tytuł oryginalny: Christmas with the Kranks). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Święta Last Minute online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.61 / 6 przez 28 użytkowników. Film Święta Last Minute 2004 został oglądnięty 281 razy. Oglądaj film Święta Last Minute teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film święta last minute online, święta last minute 2004 ekino, święta last minute cda online, święta last minute zalukaj, święta last minute openload, święta last minute vshare, święta last minute 2004 z lektorem, święta last minute z napisami, święta last minute 2004 po Polsku, święta last minute 2004 hd.


Komentarze do filmu Święta Last Minute 2004 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.