Sto minut wakacji online
Data dodania: 21/01/2016 09:35
Opis filmu: Sto minut wakacji online bez limitu

Danuta Milej jest gwiazdą filmową i niezwykle zapracowaną mamą Tosi. Wspólny wyjazd na wakacje zaczyna się niefortunnie - spóźnieniem na samolot. Zamiast do Włoch, mama i córka trafiają do samotnej chaty na wyspie. Z leśnego brzegu śledzi je dziennikarz telewizyjny, który realizuje reportaż o prywatnym życiu aktorki. Jego syn Piotrek wpada na pomysł filmowania bohaterek przy pomocy miniaturowej kamery ukrytej w czapce. Chłopiec, udając topielca, pozyskuje zaufanie Tosi i jej mamy, jednak oszustwo wychodzi na jaw. W drodze powrotnej tonie samochód reportera, a wraz z nim nakręcone taśmy. Danuta przełamuje w sobie niechęć do mężczyzny i zgadza się na powtórzenie zdjęć. Przebywający na wyspie wiejski chłopiec prosi aktorkę, aby przy pełni księżyca zaśpiewała jego krowie o imieniu Wenus. Zasłuchana krowa daje mleko spełniające wszystkie życzenia.

Liczba wyświetleń: 117
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 26
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Sto minut wakacji z roku 1998 (tytuł oryginalny: One Hundred Minutes of Holidays). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Sto minut wakacji online znajduje się w kategoriach: Familijny, Komedia, Obyczajowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.86 / 6 przez 26 użytkowników. Film Sto minut wakacji 1998 został oglądnięty 117 razy. Oglądaj film Sto minut wakacji teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film sto minut wakacji online, sto minut wakacji 1998 ekino, sto minut wakacji cda online, sto minut wakacji zalukaj, sto minut wakacji openload, sto minut wakacji vshare, sto minut wakacji 1998 z lektorem, sto minut wakacji z napisami, sto minut wakacji 1998 po Polsku, sto minut wakacji 1998 hd.


Komentarze do filmu Sto minut wakacji 1998 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.