Sprayowcy online
Data dodania: 21/01/2016 09:11
Opis filmu: Sprayowcy online bez limitu

Heir i Vain, dwaj najlepsi kumple są niekwestionowanymi mistrzami graffiti malującymi nocą sprayem po murach San Francisco. Świat graffiti bywa jednak niebezpieczny, o czym przekonują się po dramatycznym spotkaniu z policją. W obliczu dotkliwej kary zaczynają odczuwać, że ich życie wymyka się spod kontroli a wybory, jakie przyjdzie im podjąć, wystawią na próbę nie tylko ich przyjaźń, ale mogą być nawet zagrożeniem dla życia...

Do tego materiału nie przypisano żadnych plików.
Liczba wyświetleń: 300
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 30
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Sprayowcy z roku 2004 (tytuł oryginalny: Quality of Life). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Sprayowcy online znajduje się w kategoriach: Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.35 / 6 przez 30 użytkowników. Film Sprayowcy 2004 został oglądnięty 300 razy. Oglądaj film Sprayowcy teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film sprayowcy online, sprayowcy 2004 ekino, sprayowcy cda online, sprayowcy zalukaj, sprayowcy openload, sprayowcy vshare, sprayowcy 2004 z lektorem, sprayowcy z napisami, sprayowcy 2004 po Polsku, sprayowcy 2004 hd.


Komentarze do filmu Sprayowcy 2004 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.