Sprawa dla dwojga online
Data dodania: 21/01/2016 10:55
Opis filmu: Sprawa dla dwojga online bez limitu

Francois Damiens i Geraldine Nakache, gwiazdy "Heartbreaker. Licencja na uwodzenie", "Niewierni" i "Nic do oclenia" w komedii o niespełnionym i  wyjątkowo uciążliwym we współpracy aktorze, który na potrzeby rekonstrukcji sceny przestępstwa musi wcielić się w rolę nieboszczyka. Jean Renault (Francois Damiens), aktor o przebrzmiałej sławie, niefortunnym nazwisku, fatalnej reputacji koszmarnego szczególarza i z pustym kontem bankowym dostaje ostatnią szansę - angaż jako asystent w kryminalnej sprawie, prowadzonej przez świeżo upieczoną panią prokurator (Géraldine Nakache). Nietypowa rola wydaje się dość prosta – ma odgrywać nieboszczyka w rekonstrukcji sceny zabójstwa. Jednak współpraca z panią prokurator iskrzy od samego początku, bo nawet w niemej roli Jean ma bardzo dużo do powiedzenia i ingeruje w najdrobniejszy element śledztwa.

Liczba wyświetleń: 156
Ocena innych filmowiczów: 1 / 6
Ilość głosów: 67
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Sprawa dla dwojga z roku 2013 (tytuł oryginalny: Je fais le mort...). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Sprawa dla dwojga online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 1.13 / 6 przez 67 użytkowników. Film Sprawa dla dwojga 2013 został oglądnięty 156 razy. Oglądaj film Sprawa dla dwojga teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film sprawa dla dwojga online, sprawa dla dwojga 2013 ekino, sprawa dla dwojga cda online, sprawa dla dwojga zalukaj, sprawa dla dwojga openload, sprawa dla dwojga vshare, sprawa dla dwojga 2013 z lektorem, sprawa dla dwojga z napisami, sprawa dla dwojga 2013 po Polsku, sprawa dla dwojga 2013 hd.


Komentarze do filmu Sprawa dla dwojga 2013 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.