Spokojne Miejsce online
Data dodania: 15/01/2016 06:10
Opis filmu: Spokojne Miejsce online bez limitu

Niewielka osada na zachodzie USA została opanowana przez gang plantatorów marihuany. Stephen Greer i jego żona zostali zamordowani przez Valence'a, prawą rękę szefa gangu. Ich syn, Joshua, jest świadkiem zabójstwa. Siostra Stephena, zaniepokojona jego zniknięciem, zawiadamia Joe'go Dylanne'a, byłego chłopaka, który pracuje w nowojorskiej policji. Joe rozpoczyna dochodzenie.

Do tego materiału nie przypisano żadnych plików.
Liczba wyświetleń: 339
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Spokojne Miejsce z roku 1986 (tytuł oryginalny: Quiet Cool). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Spokojne Miejsce online znajduje się w kategoriach: Akcja. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.35 / 6 przez 1 użytkowników. Film Spokojne Miejsce 1986 został oglądnięty 339 razy. Oglądaj film Spokojne Miejsce teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film spokojne miejsce online, spokojne miejsce 1986 ekino, spokojne miejsce cda online, spokojne miejsce zalukaj, spokojne miejsce openload, spokojne miejsce vshare, spokojne miejsce 1986 z lektorem, spokojne miejsce z napisami, spokojne miejsce 1986 po Polsku, spokojne miejsce 1986 hd.


Komentarze do filmu Spokojne Miejsce 1986 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.