Sobowtór online
Data dodania: 09/05/2016 08:05
Opis filmu: Sobowtór online bez limitu

Szybki jak wiatr. Spokojniejszy niż las. Gwałtowny jak ogień. Niewzruszony jak góra. Taki, jak symbole na sztandarze bojowym był Shingen Takeda. Legendarny wódz, wielki rywal Oda Nobunagi w walce o panowanie nad Japonią. Tak wielki, że Nobunaga sprzymierzony z trzecim z mocarzy, Tokugawa Ieyasu, mawiał, że jedyne co na tym świecie go przeraża, to ta górska małpa z Kai. Małej, górzystej prowincji Kai. Shingen, zdając sobie sprawę, że to właśnie on był opoką Takeda, tą właśnie niewzruszoną górą, na której opierała się potęga klanu, umierając zażądał by jego śmierć pozostała tajemnicą jeszcze przez trzy lata. Choć utrzymanie w sekrecie zgonu jednego z najwybitniejszych wodzów w historii wydawało się niemożliwe, należało spróbować.

Liczba wyświetleń: 131
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 12
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Sobowtór z roku 1980 (tytuł oryginalny: Kagemusha 3/3). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Sobowtór online znajduje się w kategoriach: Dramat, Historyczne. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.47 / 6 przez 12 użytkowników. Film Sobowtór 1980 został oglądnięty 131 razy. Oglądaj film Sobowtór teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film sobowtór online, sobowtór 1980 ekino, sobowtór cda online, sobowtór zalukaj, sobowtór openload, sobowtór vshare, sobowtór 1980 z lektorem, sobowtór z napisami, sobowtór 1980 po Polsku, sobowtór 1980 hd.


Komentarze do filmu Sobowtór 1980 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.