Śmiertelne przebudzenie online
Data dodania: 21/01/2016 09:38
Opis filmu: Śmiertelne przebudzenie online bez limitu

Dylan przez ostatnie 10 lat bezskutecznie próbuje rozwiązać zagadkę wydarzenia, które zniszczyło mu życie. Zdesperowany sfingował swoją śmierć, by sprawdzić, kto pojawi się na pogrzebie. Tak poznaje bezdomną ćpunkę oraz spotyka miłość sprzed lat. Życie tej trójki zmieni się raz jeszcze pod wpływem niewytłumaczalnych zdarzeń, a Dylan przekona się, że nikt nie jest tym, za kogo go bierze.

Liczba wyświetleń: 262
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 26
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Śmiertelne przebudzenie z roku 2010 (tytuł oryginalny: Dead Awake). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Śmiertelne przebudzenie online znajduje się w kategoriach: Fantasy, Horror. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.92 / 6 przez 26 użytkowników. Film Śmiertelne przebudzenie 2010 został oglądnięty 262 razy. Oglądaj film Śmiertelne przebudzenie teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film śmiertelne przebudzenie online, śmiertelne przebudzenie 2010 ekino, śmiertelne przebudzenie cda online, śmiertelne przebudzenie zalukaj, śmiertelne przebudzenie openload, śmiertelne przebudzenie vshare, śmiertelne przebudzenie 2010 z lektorem, śmiertelne przebudzenie z napisami, śmiertelne przebudzenie 2010 po Polsku, śmiertelne przebudzenie 2010 hd.


Komentarze do filmu Śmiertelne przebudzenie 2010 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.