Śmiertelne polowanie online
Data dodania: 15/01/2016 03:12
Opis filmu: Śmiertelne polowanie online bez limitu

Początek lat 30. XX wieku. Al Johnson (Charles Bronson) jest traperem żyjącym samotnie na dalekiej północy, na terenach graniczących z kręgiem polarnym, w pobliżu rzeki Jukon. Napadnięty przez bandę miejscowych oprychów zabija człowieka i wkrótce staje się obiektem polowania. Poszukiwania na kanadyjskich pustkowiach Gór Skalistych prowadzi sierżant Królewskiej Konnej Policji, Edgar Millen (Lee Marvin). Millen jest zgorzkniałym i rozpijaczonym gliną, który odlicza dni do emerytury. Sprawa ujęcia oskarżonego o zabójstwo Johnsona mobilizuje go i wyrusza za nim w pościg. Johnson ucieka przed hordą innych traperów, łowcami głów zwabionymi wysoką nagrodą oraz policją. W ciągu 48 dni, przy temperaturze -40 stopni C pokonuje 150 mil.

Liczba wyświetleń: 496
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 48
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Śmiertelne polowanie z roku 1981 (tytuł oryginalny: Death Hunt). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Śmiertelne polowanie online znajduje się w kategoriach: Przygodowe, Sensacyjne. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.29 / 6 przez 48 użytkowników. Film Śmiertelne polowanie 1981 został oglądnięty 496 razy. Oglądaj film Śmiertelne polowanie teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film śmiertelne polowanie online, śmiertelne polowanie 1981 ekino, śmiertelne polowanie cda online, śmiertelne polowanie zalukaj, śmiertelne polowanie openload, śmiertelne polowanie vshare, śmiertelne polowanie 1981 z lektorem, śmiertelne polowanie z napisami, śmiertelne polowanie 1981 po Polsku, śmiertelne polowanie 1981 hd.


Komentarze do filmu Śmiertelne polowanie 1981 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.