Shadowboxing: Walka z cieniem. Rewanż online
Data dodania: 15/01/2016 06:23
Opis filmu: Shadowboxing: Walka z cieniem. Rewanż online bez limitu

Poprzysiągł sobie, że zerwie z karierą boksera, ale namiętność do boksu okazała się silniejsza. W rewelacyjnej formie rosyjski champion powraca na ring. I to na ring amerykański! Jego sukces w rewanżowym spotkaniu z amerykańskim mistrzem świata jest prawie pewny. Do czasu, gdy na jednym z ostatnich przed tą walką treningów, ostro prowokowany przez sparingpartnera, zadaje o jeden cios za dużo. Cios okazuje się śmiertelny. Ojciec zmarłego boksera - potężny szef meksykańskiej mafii, zapowiada, że pomści śmierć syna. Prawdziwa walka dopiero się zacznie.

Liczba wyświetleń: 335
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 53
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Shadowboxing: Walka z cieniem. Rewanż z roku 2007 (tytuł oryginalny: Boys tenyu 2). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Shadowboxing: Walka z cieniem. Rewanż online znajduje się w kategoriach: Akcja, Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.72 / 6 przez 53 użytkowników. Film Shadowboxing: Walka z cieniem. Rewanż 2007 został oglądnięty 335 razy. Oglądaj film Shadowboxing: Walka z cieniem. Rewanż teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film shadowboxing: walka z cieniem. rewanż online, shadowboxing: walka z cieniem. rewanż 2007 ekino, shadowboxing: walka z cieniem. rewanż cda online, shadowboxing: walka z cieniem. rewanż zalukaj, shadowboxing: walka z cieniem. rewanż openload, shadowboxing: walka z cieniem. rewanż vshare, shadowboxing: walka z cieniem. rewanż 2007 z lektorem, shadowboxing: walka z cieniem. rewanż z napisami, shadowboxing: walka z cieniem. rewanż 2007 po Polsku, shadowboxing: walka z cieniem. rewanż 2007 hd.


Komentarze do filmu Shadowboxing: Walka z cieniem. Rewanż 2007 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.