Sezon na zabijanie online
Data dodania: 15/01/2016 05:23
Opis filmu: Sezon na zabijanie online bez limitu

Benjamin Ford, amerykański weteran wojny na Bałkanach, mieszka samotnie na odludziu w Appalachach. Stroni od kontaktów z ludźmi, próbując uciec od bolesnych wojennych wspomnień. Pewnego dnia w górskiej głuszy pojawia się turysta z Europy, Emil Kovac. Benjamin udziela mu gościny; panowie spędzają miły biesiadny wieczór, a następnego poranka wybierają się do lasu na polowanie. Wtedy okazuje się, jakie są prawdziwe intencje przybysza. On również walczył na Bałkanach, i również ma za sobą traumatyczne doświadczenia. Teraz ma jeden cel – wyrównać rachunki. Między dwoma mężczyznami rozpoczyna się wojna z użyciem wszelkich dostępnych środków przemocy – fizycznej i psychicznej. Stare rany otwierają się na nowo, na jaw wychodzą straszne sekrety z przeszłości…

Liczba wyświetleń: 469
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 46
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Sezon na zabijanie z roku 2013 (tytuł oryginalny: Killing Season). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Sezon na zabijanie online znajduje się w kategoriach: Akcja, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.54 / 6 przez 46 użytkowników. Film Sezon na zabijanie 2013 został oglądnięty 469 razy. Oglądaj film Sezon na zabijanie teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film sezon na zabijanie online, sezon na zabijanie 2013 ekino, sezon na zabijanie cda online, sezon na zabijanie zalukaj, sezon na zabijanie openload, sezon na zabijanie vshare, sezon na zabijanie 2013 z lektorem, sezon na zabijanie z napisami, sezon na zabijanie 2013 po Polsku, sezon na zabijanie 2013 hd.


Komentarze do filmu Sezon na zabijanie 2013 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.