Serce nie sługa online
Data dodania: 21/01/2016 11:59
Opis filmu: Serce nie sługa online bez limitu

Jane Goodale pracuje w telewizji, wyszukując gości do popularnego talk show. Pewnego dnia dziewczyna zostaje porzucona przez narzeczonego, Raya, producenta telewizyjnego. Zrozpaczona, szuka wyjaśnienia jego decyzji. Odkrywa podobieństwa między zachowaniami mężczyzn i czworonogów. Spostrzeżenia publikuje w pewnym magazynie, podpisując je jako dr Marie Charles. Niebawem felietony Jane zdobywają ogromną popularność. Sprawy komplikują się, gdy sławna dr Charles zostaje zaproszona do talk show. Jej odszukaniem ma się zająć Jane.

Liczba wyświetleń: 446
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 43
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Serce nie sługa z roku 2001 (tytuł oryginalny: Someone Like You...). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Serce nie sługa online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.95 / 6 przez 43 użytkowników. Film Serce nie sługa 2001 został oglądnięty 446 razy. Oglądaj film Serce nie sługa teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film serce nie sługa online, serce nie sługa 2001 ekino, serce nie sługa cda online, serce nie sługa zalukaj, serce nie sługa openload, serce nie sługa vshare, serce nie sługa 2001 z lektorem, serce nie sługa z napisami, serce nie sługa 2001 po Polsku, serce nie sługa 2001 hd.


Komentarze do filmu Serce nie sługa 2001 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.