Sen Kasandry online
Data dodania: 21/01/2016 07:20
Opis filmu: Sen Kasandry online bez limitu

Sen Kasandry to historia dwóch braci; opowieść o ich problemach (jeden cierpi na przerost ambicji, drugi jest nałogowym hazardzistą), rodzinach, kobietach, romansach, namiętności i pogoni za marzeniami, która doprowadza do straszliwej tragedii. Film należy do tego samego gatunku co Wszystko gra, akcja rozgrywająca się we współczesnym Londynie i jego okolicach trzyma widza w napięciu i pełna jest zaskakujących zwrotów.

Liczba wyświetleń: 220
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 44
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Sen Kasandry z roku 2007 (tytuł oryginalny: Cassandra Dream). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Sen Kasandry online znajduje się w kategoriach: Dramat, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.92 / 6 przez 44 użytkowników. Film Sen Kasandry 2007 został oglądnięty 220 razy. Oglądaj film Sen Kasandry teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film sen kasandry online, sen kasandry 2007 ekino, sen kasandry cda online, sen kasandry zalukaj, sen kasandry openload, sen kasandry vshare, sen kasandry 2007 z lektorem, sen kasandry z napisami, sen kasandry 2007 po Polsku, sen kasandry 2007 hd.


Komentarze do filmu Sen Kasandry 2007 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.