Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie online
Data dodania: 21/01/2016 09:23
Opis filmu: Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie online bez limitu

Członkowie Mystery Inc. zostają uznani w swoim mieście za bohaterów. Zostali uhonorowani przez oficjalną ceremonię w miejskim muzeum kryminologii (Coolsonian Criminology Museum). Podczas gali ma miejsce wystawa kostiumów wszystkich zdemaskowanych przez nich złoczyńców. Niestety ktoś kto żywi do Scooby'ego i jego przyjaciół wielką nienawiścią próbuje planuje zmienić wszystko. Kostium ducha Pterodaktyla zamienia się w prawdziwego potwora i terroryzuje wszystkich gości. Następnie zjawia się Zły Człowiek w Masce i zrzuca całą odpowiedzialność na naszych bohaterów. Okazuję się, że to dopiero początek. Tajemniczy łotr za pomocą machiny przywołuje do istnienia dawnych wrogów Scooby'ego i przyjaciół. Mystery Inc. Chcąc odzyskać swoją reputację, dobre imię i uratować Coolsville, Scooby-Doo i jego przyjaciele muszą stawić czoła rozwścieczonym potworom i zdemaskować Złego Człowieka w Masce.

Liczba wyświetleń: 337
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 34
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie z roku 2004 (tytuł oryginalny: Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie online znajduje się w kategoriach: Familijny, Komedia, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.3 / 6 przez 34 użytkowników. Film Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie 2004 został oglądnięty 337 razy. Oglądaj film Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film scooby-doo 2: potwory na gigancie online, scooby-doo 2: potwory na gigancie 2004 ekino, scooby-doo 2: potwory na gigancie cda online, scooby-doo 2: potwory na gigancie zalukaj, scooby-doo 2: potwory na gigancie openload, scooby-doo 2: potwory na gigancie vshare, scooby-doo 2: potwory na gigancie 2004 z lektorem, scooby-doo 2: potwory na gigancie z napisami, scooby-doo 2: potwory na gigancie 2004 po Polsku, scooby-doo 2: potwory na gigancie 2004 hd.


Komentarze do filmu Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie 2004 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.