Rumble Fish online
Data dodania: 15/01/2016 03:28
Opis filmu: Rumble Fish online bez limitu

Oklahoma. Młody Rusty James (Matt Dillon), porzucony przez matkę syn alkoholika, podziwia z całego serca swojego starszego brata "Motora" (Mickey Rourke), który jest przywódcą ulicznego gangu motocyklowego. Pewnego dnia, szef młodzieżowej grupy niespodziewanie wyjeżdża z miasta. W czasie jego nieobecności Rusty, po randce ze swoją dziewczyną Patty (Diane Lane), wdaje się w bójkę. Podczas walki jego rywal Biff (Glenn Withrow) rani go nożem. "Motor", przybyły na miejsce tuż przed tragicznym wypadkiem, zostaje opiekunem brata. Troszcząc się o niego, opowiada mu o swojej podróży do Kalifornii i o spotkaniu z matką.

Liczba wyświetleń: 443
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 44
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Rumble Fish z roku 1983. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Rumble Fish online znajduje się w kategoriach: Sensacyjne. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.52 / 6 przez 44 użytkowników. Film Rumble Fish 1983 został oglądnięty 443 razy. Oglądaj film Rumble Fish teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film rumble fish online, rumble fish 1983 ekino, rumble fish cda online, rumble fish zalukaj, rumble fish openload, rumble fish vshare, rumble fish 1983 z lektorem, rumble fish z napisami, rumble fish 1983 po Polsku, rumble fish 1983 hd.


Komentarze do filmu Rumble Fish 1983 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.