Roxy Hunter i duch online
Data dodania: 21/01/2016 09:34
Opis filmu: Roxy Hunter i duch online bez limitu

Po przeprowadzce do wiekowej posiadłości poza miastem Roxy Hunter, wyjątkowa 9-latka wkracza do magicznego i tajemniczego świata nierozwiązanych zagadek. Z pomocą swego najlepszego przyjaciela, małego geniusza  Maxa, Roxy postanawia rozwikłać tajemnicę dawnej zbrodni, uratować dom i połączyć dwie zagubione dusze.

Liczba wyświetleń: 155
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 15
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Roxy Hunter i duch z roku 2008 (tytuł oryginalny: Roxy Hunter and the Mystery of the Moody Ghost). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Roxy Hunter i duch online znajduje się w kategoriach: Familijny. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4 / 6 przez 15 użytkowników. Film Roxy Hunter i duch 2008 został oglądnięty 155 razy. Oglądaj film Roxy Hunter i duch teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film roxy hunter i duch online, roxy hunter i duch 2008 ekino, roxy hunter i duch cda online, roxy hunter i duch zalukaj, roxy hunter i duch openload, roxy hunter i duch vshare, roxy hunter i duch 2008 z lektorem, roxy hunter i duch z napisami, roxy hunter i duch 2008 po Polsku, roxy hunter i duch 2008 hd.


Komentarze do filmu Roxy Hunter i duch 2008 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.