Romans doskonały online
Data dodania: 14/12/2017 16:05
Opis filmu: Romans doskonały online bez limitu

Tess Kelley dochodzi do wniosku, że jej córka Jenny Kelley nadal nie może dojść do siebie po rozwodzie z Rickiem Meadowsem, nieodpowiedzialnym i wiecznie nieobecnym ojcem jej małego synka Jesse'ego. Ma to także wpływ na związek córki z potencjalnym narzeczonym Milesem Healeyem- przezorna mama wpada na wspaniały pomysł. Postanawia zapisać się w imieniu córki na portal dla randkowiczów i umówić ją z czarującym i trochę nieśmiałym pochodzącym z Wielkiej Brytanii, profesorem od literatury, Peterem Campbellem. Peter i Jenny poznają sie w rzeczywistości, ale kto zakocha się w kim, a kto nadal bedzie samotny? Tess była przekonana, że znajdzie idealną partię dla swojej córki przy pomocy strony Perfectmatch.com. Jej pomysł zadziałał zupełnie odwrotnie i ona także zakochała sie w uwodzicielskim Brytyjczyku! Komedia pełna omyłek to historia o poczuciu humoru Kupidyna – który nigdy nie wiadomo na kogo skieruje swoją strzałę!

Liczba wyświetleń: 34
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 2
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Romans doskonały z roku 2004 (tytuł oryginalny: Perfect Romance). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Romans doskonały online znajduje się w kategoriach: Komedia, Romans. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.5 / 6 przez 2 użytkowników. Film Romans doskonały 2004 został oglądnięty 34 razy. Oglądaj film Romans doskonały teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film romans doskonały online, romans doskonały 2004 ekino, romans doskonały cda online, romans doskonały zalukaj, romans doskonały openload, romans doskonały vshare, romans doskonały 2004 z lektorem, romans doskonały z napisami, romans doskonały 2004 po Polsku, romans doskonały 2004 hd.


Komentarze do filmu Romans doskonały 2004 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.