Roman Barbarzyńca 3D online
Data dodania: 15/01/2016 07:41
Opis filmu: Roman Barbarzyńca 3D online bez limitu

Roman to młody barbarzyńca z niską samooceną, zupełne przeciwieństwo muskularnych barbarzyńców z jego wioski. To prawdziwy mięczak. Jednakże, zrządzeniem losu, odpowiedzialność za przetrwanie plemienia spada na jego wychudłe barki, kiedy zły Lord Volcazar napada na wioskę i porywa wszystkich pozostałych przy życiu barbarzyńców. Z wyjątkiem Romana, który musi udać się na niebezpieczną wyprawę by ocalić swój zniewolony klan i udaremnić plan podbicia świata, jaki knuje Volcazar. W trakcie podróży, do naszego niewydarzonego bohatera przyłączają się: bard Alibert, cudowna wojowniczka Zandra i metroseksualny elfi przewodnik Elric. By pokonać wroga, grupa musi stawić czoła niesamowitym wyzwaniom.

Liczba wyświetleń: 524
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 49
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
1
Film online Roman Barbarzyńca 3D z roku 2011 (tytuł oryginalny: Ronal barbaren). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Roman Barbarzyńca 3D online znajduje się w kategoriach: Animowane, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.64 / 6 przez 49 użytkowników. Film Roman Barbarzyńca 3D 2011 został oglądnięty 524 razy. Oglądaj film Roman Barbarzyńca 3D teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film roman barbarzyńca 3d online, roman barbarzyńca 3d 2011 ekino, roman barbarzyńca 3d cda online, roman barbarzyńca 3d zalukaj, roman barbarzyńca 3d openload, roman barbarzyńca 3d vshare, roman barbarzyńca 3d 2011 z lektorem, roman barbarzyńca 3d z napisami, roman barbarzyńca 3d 2011 po Polsku, roman barbarzyńca 3d 2011 hd.


Komentarze do filmu Roman Barbarzyńca 3D 2011 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.