Rok wilka online
Data dodania: 21/01/2016 09:08
Opis filmu: Rok wilka online bez limitu

Sari jest młodą, zdolną studentką literatury. Sprawia wrażenie pewnej siebie i asertywnej osoby. Jednak dziewczyna ma pewien sekret. Sari cierpi na epilepsję, a strach przed niekontrolowanymi atakami sprawia, że woli trzymać ludzi na dystans. Jedną z nielicznych osób, wśród których czuje się bezpiecznie, jest profesor z wydziału, Mikko. Ich przyjaźń z czasem przeradza się w głębsze uczucie, co nie jest mile widziane na uczelni. Rodzina Sari otwarcie krytykuje ich związek, a Mikko grozi utrata pracy.

Do tego materiału nie przypisano żadnych plików.
Liczba wyświetleń: 481
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 48
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Rok wilka z roku 2007 (tytuł oryginalny: Suden vuosi). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Rok wilka online znajduje się w kategoriach: Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.08 / 6 przez 48 użytkowników. Film Rok wilka 2007 został oglądnięty 481 razy. Oglądaj film Rok wilka teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film rok wilka online, rok wilka 2007 ekino, rok wilka cda online, rok wilka zalukaj, rok wilka openload, rok wilka vshare, rok wilka 2007 z lektorem, rok wilka z napisami, rok wilka 2007 po Polsku, rok wilka 2007 hd.


Komentarze do filmu Rok wilka 2007 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.