Rockersi z South Central online
Data dodania: 21/01/2016 06:42
Opis filmu: Rockersi z South Central online bez limitu

Grupa skate'ów, zamiast trzymać się zasad swojej porządnej okolicy, chce złapać autobus do Hollywood i Beverly Hills, gdzie przyciągają tamtejsze bogate dziewczyny - i masę kłopotów z policją, zazdrosnymi chłopakami i nerwowymi rodzicami.

Liczba wyświetleń: 441
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 44
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Rockersi z South Central z roku 2005 (tytuł oryginalny: Wassup Rockers). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Rockersi z South Central online znajduje się w kategoriach: Dramat, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.7 / 6 przez 44 użytkowników. Film Rockersi z South Central 2005 został oglądnięty 441 razy. Oglądaj film Rockersi z South Central teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film rockersi z south central online, rockersi z south central 2005 ekino, rockersi z south central cda online, rockersi z south central zalukaj, rockersi z south central openload, rockersi z south central vshare, rockersi z south central 2005 z lektorem, rockersi z south central z napisami, rockersi z south central 2005 po Polsku, rockersi z south central 2005 hd.


Komentarze do filmu Rockersi z South Central 2005 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.