RoboCop online
Data dodania: 15/01/2016 05:32
Opis filmu: RoboCop online bez limitu

W 2028 roku międzynarodowa korporacja OmniCorp jest wiodącym producentem w branży robotyki. Wytwarzane przez nią Drony już od lat wspierają zagraniczne siły militarne, przynosząc wytwórcom milionowe zyski. Teraz nadarzyła się okazja, by wypróbować kontrowersyjne technologie na rodzimym rynku. Alex Murphy (Joel Kinnaman), kochający mąż, wzorowy ojciec i doskonały policjant, daje z siebie wszystko, aby powstrzymać falę przestępstw w Detroit. Gdy zostaje ciężko ranny na służbie, OmniCorp dostrzega szansę by urzeczywistnić plany stworzenia hybrydy maszyny i człowieka - policyjnego cyborga. Korporacja planuje wprowadzić RoboCopów w każdym mieście. Potentaci nie wiedzą jednak, że w maszynie bezgranicznie oddanej służbie sprawiedliwości może wciąż kryć się prawdziwy człowiek.

Liczba wyświetleń: 499
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 50
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online RoboCop z roku 2014. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film RoboCop online znajduje się w kategoriach: Akcja. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.92 / 6 przez 50 użytkowników. Film RoboCop 2014 został oglądnięty 499 razy. Oglądaj film RoboCop teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film robocop online, robocop 2014 ekino, robocop cda online, robocop zalukaj, robocop openload, robocop vshare, robocop 2014 z lektorem, robocop z napisami, robocop 2014 po Polsku, robocop 2014 hd.


Komentarze do filmu RoboCop 2014 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.