Rekiny: walka o życie online
Data dodania: 25/04/2016 08:05
Opis filmu: Rekiny: walka o życie online bez limitu

Po śmierci syna Tiberon (Patrick Bergin) każe uprowadzić na swoją wyspę osiem osób, których obwinia o utratę dziecka. W ramach zemsty mężczyzna zmusza porwanych do wzięcia udziału w śmiertelnie niebezpiecznej grze. Zdani tylko na siebie muszą przetrwać na nieznanej wyspie i stawić czoło wielu gatunkom krwiożerczych rekinów. Jeśli nie będą współdziałać, wszyscy staną się karmą dla agresywnych ryb.

Liczba wyświetleń: 204
Ocena innych filmowiczów: 2 / 6
Ilość głosów: 20
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Rekiny: walka o życie z roku 2012 (tytuł oryginalny: Shark Week). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Rekiny: walka o życie online znajduje się w kategoriach: Akcja, Horror. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 1.61 / 6 przez 20 użytkowników. Film Rekiny: walka o życie 2012 został oglądnięty 204 razy. Oglądaj film Rekiny: walka o życie teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film rekiny: walka o życie online, rekiny: walka o życie 2012 ekino, rekiny: walka o życie cda online, rekiny: walka o życie zalukaj, rekiny: walka o życie openload, rekiny: walka o życie vshare, rekiny: walka o życie 2012 z lektorem, rekiny: walka o życie z napisami, rekiny: walka o życie 2012 po Polsku, rekiny: walka o życie 2012 hd.


Komentarze do filmu Rekiny: walka o życie 2012 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.