Rekin z Bora Bora online
Data dodania: 23/04/2016 02:05
Opis filmu: Rekin z Bora Bora online bez limitu

Dzieciństwo Diany na tropikalnej wyspie wypełniają malownicze zachody słońca, egzotyczne tańce i nurkowanie w poszukiwaniu skarbów rafy koralowej. A poza tym przyjaźń z chłopcem o imieniu Tikoyo, któremu zawdzięcza życie. Kresem sielanki staje się wyjazd do szkół i uczelni w Stanach Zjednoczonych. Powrót już dorosłej Diany do krainy dzieciństwa jest spotkaniem z przeszłością i konfrontacją z rekinami: tymi z morskich głębin i tymi, którzy z lądu chcą nad nimi roztoczyć swe panowanie.

Liczba wyświetleń: 428
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 42
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Rekin z Bora Bora z roku 1980 (tytuł oryginalny: Beyond the Reef). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Rekin z Bora Bora online znajduje się w kategoriach: Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.17 / 6 przez 42 użytkowników. Film Rekin z Bora Bora 1980 został oglądnięty 428 razy. Oglądaj film Rekin z Bora Bora teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film rekin z bora bora online, rekin z bora bora 1980 ekino, rekin z bora bora cda online, rekin z bora bora zalukaj, rekin z bora bora openload, rekin z bora bora vshare, rekin z bora bora 1980 z lektorem, rekin z bora bora z napisami, rekin z bora bora 1980 po Polsku, rekin z bora bora 1980 hd.


Komentarze do filmu Rekin z Bora Bora 1980 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.