Red Eye online
Data dodania: 15/01/2016 04:23
Opis filmu: Red Eye online bez limitu

Młoda, ambitna, rezolutna i życzliwa dla wszystkich Lisa (Rachel McAdams) wraca do domu swojego ojca na pogrzeb babci. Żeby tam dotrzeć musi odbyć podróż lotem, który nazywany jest "Red-Eye". Na lotnisku poznaje Jacksona (Cillian Murphy), z pozoru miłego faceta. Podczas lotu oznajmia jej, że ich spotkanie nie jest przypadkowe. Lisa musi mu wyręczyć przysługę, jeśli chce ocalić ojca, któremu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo ze strony wspólnika Jacksona. Dziewczyna jednakk buntuje się i nie ma zamiaru wyświadczyć przysługi. Jackson jest jednak czujny, a jego wiedza o przeszłości dziewczyny ma zmusić ją wykonywania jego poleceń. Pewna siebie Lisa, doświadczona podobnym przeżyciem, postanawia działać...

Liczba wyświetleń: 203
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 20
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Red Eye z roku 2005 (tytuł oryginalny: Red-Eye). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Red Eye online znajduje się w kategoriach: Horror, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.7 / 6 przez 20 użytkowników. Film Red Eye 2005 został oglądnięty 203 razy. Oglądaj film Red Eye teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film red eye online, red eye 2005 ekino, red eye cda online, red eye zalukaj, red eye openload, red eye vshare, red eye 2005 z lektorem, red eye z napisami, red eye 2005 po Polsku, red eye 2005 hd.


Komentarze do filmu Red Eye 2005 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.