Rasputin online
Data dodania: 21/01/2016 07:53
Opis filmu: Rasputin online bez limitu

W Petersburgu zjawia się syberyjski chłop, Grigorij Rasputin (Gerard Depardieu). Jest przekonany, że Bóg powierzył mu niezwykle ważne zadanie wyleczenia carewicza Aleksego z hemofilii. Rasputin dostaje się na dwór dzięki wstawiennictwu carycy Aleksandry (Fanny Ardant). Ku zdumieniu i niedowierzaniu rodziny Romanowów przybysz uzdrawia Aleksego i zyskuje zaufanie carycy oraz coraz większe wpływy na dworze. Przysparza mu to wielu wrogów, którzy nie wierzą w nadprzyrodzone zdolności Rasputina, z którymi jawnie kontrastuje jego hulaszczy i rozwiązły styl życia. Wkrótce zawiązują oni spisek...

Liczba wyświetleń: 253
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 25
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Rasputin z roku 2011 (tytuł oryginalny: Raspoutine). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Rasputin online znajduje się w kategoriach: Dramat, Historyczne. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.22 / 6 przez 25 użytkowników. Film Rasputin 2011 został oglądnięty 253 razy. Oglądaj film Rasputin teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film rasputin online, rasputin 2011 ekino, rasputin cda online, rasputin zalukaj, rasputin openload, rasputin vshare, rasputin 2011 z lektorem, rasputin z napisami, rasputin 2011 po Polsku, rasputin 2011 hd.


Komentarze do filmu Rasputin 2011 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.