Pudłaki online
Data dodania: 15/01/2016 07:14
Opis filmu: Pudłaki online bez limitu

Pudłaki to urocze psotne świrusy, które uwielbiają zabawę i mają dobre serca. Wiodą spokojne radosne życie w zbudowanych pod ulicami miasteczka Cheesebridge podziemiach, a ubierają się w pozostawione do recyklingu pudełka, które noszą jak żółwie swoje skorupy. Są przyjazne i zupełnie niepodobne do nadętych wytwornych mieszkańców wiktoriańskiego Cheesebridge, których obsesją jest bogactwo, pozycja klasowa i uchodzące za szczyt luksusu najbardziej śmierdzące na świecie sery. Starając się trzymać razem w swoim podziemnym świecie, Pudłaki zajmują się tym, co najbardziej lubią i najlepiej potrafią - zbieraniem odpadków po ludziach. Przerabiają je potem na fantastyczne, magiczne wynalazki. Ich działania nie znajdują jednak zrozumienia w świecie ludzi, szczególnie w kontekście nieprawdziwych opowieści rozsiewanych na ich temat.

Liczba wyświetleń: 282
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 28
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Pudłaki z roku 2014 (tytuł oryginalny: The Boxtrolls). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Pudłaki online znajduje się w kategoriach: Animowane, Familijny, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.22 / 6 przez 28 użytkowników. Film Pudłaki 2014 został oglądnięty 282 razy. Oglądaj film Pudłaki teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film pudłaki online, pudłaki 2014 ekino, pudłaki cda online, pudłaki zalukaj, pudłaki openload, pudłaki vshare, pudłaki 2014 z lektorem, pudłaki z napisami, pudłaki 2014 po Polsku, pudłaki 2014 hd.


Komentarze do filmu Pudłaki 2014 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.