Pułapka online
Data dodania: 28/07/2016 15:15
Opis filmu: Pułapka online bez limitu

Sabrina (Anna Camp) nie może narzekać - ma ambitnego męża (Sam Page), piękny dom i dużo pieniędzy. Wszystko to pryska, kiedy kobieta odkrywa, że jej ukochany romansuje z nastoletnią kelnerką, Allie (Stefanie Scott). Zdradzona wpada w furię, razem z siostrą (Amelia Rose Blaire) uprowadza kochankę męża i zamyka ją na poddaszu. Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli Sabriny, która za wszelką cenę chce udawać, że jej życie jest idealne.

Liczba wyświetleń: 74
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 2
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Pułapka z roku 2015 (tytuł oryginalny: Caught). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Pułapka online znajduje się w kategoriach: Dramat, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.81 / 6 przez 2 użytkowników. Film Pułapka 2015 został oglądnięty 74 razy. Oglądaj film Pułapka teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film pułapka online, pułapka 2015 ekino, pułapka cda online, pułapka zalukaj, pułapka openload, pułapka vshare, pułapka 2015 z lektorem, pułapka z napisami, pułapka 2015 po Polsku, pułapka 2015 hd.


Komentarze do filmu Pułapka 2015 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.