Przywódca-zwariowana kampania prezydencka online
Data dodania: 21/01/2016 11:39
Opis filmu: Przywódca-zwariowana kampania prezydencka online bez limitu

Mays Gilliam, ciężko pracuje, często też spiera się o swoje konstytucyjne prawa. Pewnego dnia, całkiem przypadkiem ratuje starszą kobietę przed wysadzeniem wraz z domem przeznaczonym do wyburzenia. W tym samym czasie w powietrzu następuje katastrofa dwóch samolotów z kandydatem na prezydenta na pokładzie. Bohaterski czyn sprawia, że Mays staje się znanym człowiekiem i to zwraca uwagę macherów z Partii Demokratycznej, którzy proponują mu zastąpienie dotychczasowego kandydata, który tak tragicznie zginął...

Liczba wyświetleń: 355
Ocena innych filmowiczów: 2 / 6
Ilość głosów: 66
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Przywódca-zwariowana kampania prezydencka z roku 2003 (tytuł oryginalny: Head of State). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Przywódca-zwariowana kampania prezydencka online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 1.55 / 6 przez 66 użytkowników. Film Przywódca-zwariowana kampania prezydencka 2003 został oglądnięty 355 razy. Oglądaj film Przywódca-zwariowana kampania prezydencka teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film przywódca-zwariowana kampania prezydencka online, przywódca-zwariowana kampania prezydencka 2003 ekino, przywódca-zwariowana kampania prezydencka cda online, przywódca-zwariowana kampania prezydencka zalukaj, przywódca-zwariowana kampania prezydencka openload, przywódca-zwariowana kampania prezydencka vshare, przywódca-zwariowana kampania prezydencka 2003 z lektorem, przywódca-zwariowana kampania prezydencka z napisami, przywódca-zwariowana kampania prezydencka 2003 po Polsku, przywódca-zwariowana kampania prezydencka 2003 hd.


Komentarze do filmu Przywódca-zwariowana kampania prezydencka 2003 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.