Przypadkowe piekło online
Data dodania: 21/01/2016 07:32
Opis filmu: Przypadkowe piekło online bez limitu

Były detektyw wydziału zabójstw, Ernest Dewalt (Tom Berenger), zarabia na życie, prowadząc kursy pisarskie w prowincjonalnym college'u. Któregoś dnia jego przełożony, profesor Alex Laughton, zostaje zastrzelony we własnym samochodzie. W chwili zabójstwa była z nim młoda dziewczyna, Jeri Gillen, która przepadła potem bez śladu. Główną podejrzaną dla prowadzącego śledztwo w tej sprawie porucznika Abbotta jest żona zamordowanego, Elizabeth. Na jej prośbę Ernie wikła się w mroczne dochodzenie, które ujawni niejedną tajemnicę sennego miasteczka.

Liczba wyświetleń: 239
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 24
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Przypadkowe piekło z roku 1996 (tytuł oryginalny: An Occasional Hell). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Przypadkowe piekło online znajduje się w kategoriach: Dramat, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.15 / 6 przez 24 użytkowników. Film Przypadkowe piekło 1996 został oglądnięty 239 razy. Oglądaj film Przypadkowe piekło teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film przypadkowe piekło online, przypadkowe piekło 1996 ekino, przypadkowe piekło cda online, przypadkowe piekło zalukaj, przypadkowe piekło openload, przypadkowe piekło vshare, przypadkowe piekło 1996 z lektorem, przypadkowe piekło z napisami, przypadkowe piekło 1996 po Polsku, przypadkowe piekło 1996 hd.


Komentarze do filmu Przypadkowe piekło 1996 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.