Przyjaciele Petera online
Data dodania: 21/01/2016 07:41
Opis filmu: Przyjaciele Petera online bez limitu

Peter, który odziedziczył imponującą, rodzinną posiadłość, zaprasza swoich uniwersyteckich przyjaciół, aby wspólnie uczcić Nowy Rok. Przez ostatnie dziesięć lat znajomi nie mieli ze sobą żadnego kontaktu. Spotkanie staje się okazją do gorzkiej konfrontacji ich młodzieńczych marzeń, ideałów i nadziei z tym, co udało im się w rzeczywistości osiągnąć...

Liczba wyświetleń: 160
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 16
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Przyjaciele Petera z roku 1992 (tytuł oryginalny: Peter's Friends). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Przyjaciele Petera online znajduje się w kategoriach: Dramat, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.25 / 6 przez 16 użytkowników. Film Przyjaciele Petera 1992 został oglądnięty 160 razy. Oglądaj film Przyjaciele Petera teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film przyjaciele petera online, przyjaciele petera 1992 ekino, przyjaciele petera cda online, przyjaciele petera zalukaj, przyjaciele petera openload, przyjaciele petera vshare, przyjaciele petera 1992 z lektorem, przyjaciele petera z napisami, przyjaciele petera 1992 po Polsku, przyjaciele petera 1992 hd.


Komentarze do filmu Przyjaciele Petera 1992 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.