Przygody Tintina online
Data dodania: 15/01/2016 07:42
Opis filmu: Przygody Tintina online bez limitu

Film zrealizowany na podstawie klasycznego komiksu frankońskiego wydrukowanego w ponad 200 milionów egzemplarzy, tłumaczonego na 50 języków. Nic nie jest w stanie powstrzymać śmiałego reportera śledczego TINTINA, młodego bohatera ponadczasowego komiksu, przed rozwiązaniem tajemnic świata. W pierwszym z trzech planowanych filmów ten nieustraszony reporter, jego niesforny, ale oddany pies Snowy oraz skłonny do bijatyk kapitan Haddock wyruszają, aby odnaleźć od dawna zaginiony statek, który kryje tajemnicę starożytnego skarbu... i klucz do odwiecznej klątwy.

Liczba wyświetleń: 243
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 24
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Przygody Tintina z roku 2011 (tytuł oryginalny: The Adventures of Tintin). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Przygody Tintina online znajduje się w kategoriach: Animowane, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.4 / 6 przez 24 użytkowników. Film Przygody Tintina 2011 został oglądnięty 243 razy. Oglądaj film Przygody Tintina teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film przygody tintina online, przygody tintina 2011 ekino, przygody tintina cda online, przygody tintina zalukaj, przygody tintina openload, przygody tintina vshare, przygody tintina 2011 z lektorem, przygody tintina z napisami, przygody tintina 2011 po Polsku, przygody tintina 2011 hd.


Komentarze do filmu Przygody Tintina 2011 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.