Przygody Tadzia Jonesa online
Data dodania: 15/01/2016 07:19
Opis filmu: Przygody Tadzia Jonesa online bez limitu

Głównym bohaterem filmu jest Tad, robotnik z budowy w Chicago, który marzy by stać się archeologiem. Jego marzenie się spełnia, kiedy pomyłkowo zostaje wzięty za sławnego odkrywcę. Wraz z wiernym psem Jeffem, dzielną archeolożką Sarah, głupawą papugą Belzoni i dziwnym przewodnikiem Freddy'm bierze udział w ekspedycji do Peru w poszukiwaniu zagubionego miasta Inków. Tam wplątuje się w spisek uknuty przez łowców skarbów.

Liczba wyświetleń: 223
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 96
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
1
Film online Przygody Tadzia Jonesa z roku 2012 (tytuł oryginalny: Las aventuras de Tadeo Jones). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Przygody Tadzia Jonesa online znajduje się w kategoriach: Animowane, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.08 / 6 przez 96 użytkowników. Film Przygody Tadzia Jonesa 2012 został oglądnięty 223 razy. Oglądaj film Przygody Tadzia Jonesa teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film przygody tadzia jonesa online, przygody tadzia jonesa 2012 ekino, przygody tadzia jonesa cda online, przygody tadzia jonesa zalukaj, przygody tadzia jonesa openload, przygody tadzia jonesa vshare, przygody tadzia jonesa 2012 z lektorem, przygody tadzia jonesa z napisami, przygody tadzia jonesa 2012 po Polsku, przygody tadzia jonesa 2012 hd.


Komentarze do filmu Przygody Tadzia Jonesa 2012 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.