Przygody smoka Felusia online
Data dodania: 15/01/2016 08:09
Opis filmu: Przygody smoka Felusia online bez limitu

Kto ma same niewiarygodne przygody? Kto jest miły i sympatyczny? Oczywiście to może być tylko Feluś - mały zielony smok. Zawsze uśmiechnięty i ciekawy świata. Właśnie nieoczekiwanie odkrył, że jest chyba jednym smokiem na świecie, a do tego umie mówić ludzkim głosem i latać jak ptaki. Wszystko to sprawia, że Feluś ma wciąż nowe przygody. Dlatego jego przyjaciele mają pełne ręce roboty, żeby ustrzec sympatycznego smoka przed kłopotami.

Do tego materiału nie przypisano żadnych plików.
Liczba wyświetleń: 353
Ocena innych filmowiczów: 2 / 6
Ilość głosów: 5
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Przygody smoka Felusia z roku 2006. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Przygody smoka Felusia online znajduje się w kategoriach: Animowane. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.11 / 6 przez 5 użytkowników. Film Przygody smoka Felusia 2006 został oglądnięty 353 razy. Oglądaj film Przygody smoka Felusia teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film przygody smoka felusia online, przygody smoka felusia 2006 ekino, przygody smoka felusia cda online, przygody smoka felusia zalukaj, przygody smoka felusia openload, przygody smoka felusia vshare, przygody smoka felusia 2006 z lektorem, przygody smoka felusia z napisami, przygody smoka felusia 2006 po Polsku, przygody smoka felusia 2006 hd.


Komentarze do filmu Przygody smoka Felusia 2006 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.