Przygody małego Nemo w krainie snów online
Data dodania: 15/01/2016 07:43
Opis filmu: Przygody małego Nemo w krainie snów online bez limitu

Pewnej księżycowej nocy w pokoju małego Nemo zjawiają się niespodziewani i bardzo nietypowi goście. Wręczają oni chłopcu uroczyste zaproszenie od tajemniczego władcy Krainy Snów do zabaw z jego córką. Mały Nemo po krótkim zastanowieniu w końcu decyduje się przyjąć zaproszenia i wraz ze swym wiernym kompanem - wiewiórką o imieniu Ikar wsiada na pokład cudownego sterowca i wyrusza do Krainy Snów. Po początkowych małych potknięciach w kontaktach z księżniczką Nemo w końcu zaprzyjaźnia się z nową znajomą, która z przyjemnością oprowadza go po swym cudownym królestwie. Jednak wkrótce chłopiec będzie musiał przekonać się, że nawet tak piękne miejsce kryje własne mroczne tajemnice...

Liczba wyświetleń: 155
Ocena innych filmowiczów: 2 / 6
Ilość głosów: 31
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Przygody małego Nemo w krainie snów z roku 1989 (tytuł oryginalny: Little Nemo: Advetures in Slumberland). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Przygody małego Nemo w krainie snów online znajduje się w kategoriach: Animowane, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.37 / 6 przez 31 użytkowników. Film Przygody małego Nemo w krainie snów 1989 został oglądnięty 155 razy. Oglądaj film Przygody małego Nemo w krainie snów teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film przygody małego nemo w krainie snów online, przygody małego nemo w krainie snów 1989 ekino, przygody małego nemo w krainie snów cda online, przygody małego nemo w krainie snów zalukaj, przygody małego nemo w krainie snów openload, przygody małego nemo w krainie snów vshare, przygody małego nemo w krainie snów 1989 z lektorem, przygody małego nemo w krainie snów z napisami, przygody małego nemo w krainie snów 1989 po Polsku, przygody małego nemo w krainie snów 1989 hd.


Komentarze do filmu Przygody małego Nemo w krainie snów 1989 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.