Przygody Hucka Finna online
Data dodania: 21/01/2016 09:22
Opis filmu: Przygody Hucka Finna online bez limitu

Po tym, jak Huck Finn (Leon Seidel) i jego przyjaciel Tom Sawyer (Louis Hofmann) znaleźli skarb, ich życie zmieniło się diametralnie. Początkowa fascynacja dobrobytem szybko jednak się kończy. Finn z ogromną przyjemnością zostawiłby wszystko i zaszył się w dziczy. Kiedy jego ojciec alkoholik (August Diehl) zjawia się, żeby odebrać mu majątek, chłopak postanawia wcielić swój plan w życie. Razem z Jimem (Jacky Ido), należącym do rodziny niewolnikiem, wyrusza w pełną przygód podróż wzdłuż rzeki Missisipi. Znakomita ekranizacja jednej z najbardziej znanych i lubianych powieści Marka Twaina.

Liczba wyświetleń: 152
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 15
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Przygody Hucka Finna z roku 2012 (tytuł oryginalny: Die Abenteuer des Huck Finn). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Przygody Hucka Finna online znajduje się w kategoriach: Familijny, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.54 / 6 przez 15 użytkowników. Film Przygody Hucka Finna 2012 został oglądnięty 152 razy. Oglądaj film Przygody Hucka Finna teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film przygody hucka finna online, przygody hucka finna 2012 ekino, przygody hucka finna cda online, przygody hucka finna zalukaj, przygody hucka finna openload, przygody hucka finna vshare, przygody hucka finna 2012 z lektorem, przygody hucka finna z napisami, przygody hucka finna 2012 po Polsku, przygody hucka finna 2012 hd.


Komentarze do filmu Przygody Hucka Finna 2012 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.