Przygody dobrego wojaka Szwejka online
Data dodania: 15/01/2016 07:55
Opis filmu: Przygody dobrego wojaka Szwejka online bez limitu

Józef Szwejk to przeciętny żołnierz, działający zgodnie z zasadami prawa. Entuzjastycznie i bez wahania wykonuje wszystkie rozkazy cesarza Austrii podczas I wojny światowej. Szwejk wydaje się być bezmyślnym sługą rządu austro-węgierskiego, który działa jak głupiec. Jego taktyka jednak okazuje się skuteczna. Gdy trafia do więzienia z powodów politycznych, władze uznają żołnierza za nie do końca sprawnego intelektualnie i wysyłają go do szpitala psychiatrycznego.

Liczba wyświetleń: 502
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 50
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Przygody dobrego wojaka Szwejka z roku 2009 (tytuł oryginalny: The Good Soldier Shweik). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Przygody dobrego wojaka Szwejka online znajduje się w kategoriach: Animowane, Komedia, Wojenne. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.95 / 6 przez 50 użytkowników. Film Przygody dobrego wojaka Szwejka 2009 został oglądnięty 502 razy. Oglądaj film Przygody dobrego wojaka Szwejka teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film przygody dobrego wojaka szwejka online, przygody dobrego wojaka szwejka 2009 ekino, przygody dobrego wojaka szwejka cda online, przygody dobrego wojaka szwejka zalukaj, przygody dobrego wojaka szwejka openload, przygody dobrego wojaka szwejka vshare, przygody dobrego wojaka szwejka 2009 z lektorem, przygody dobrego wojaka szwejka z napisami, przygody dobrego wojaka szwejka 2009 po Polsku, przygody dobrego wojaka szwejka 2009 hd.


Komentarze do filmu Przygody dobrego wojaka Szwejka 2009 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.