Przygody błękitnego rycerzyka online
Data dodania: 15/01/2016 08:14
Opis filmu: Przygody błękitnego rycerzyka online bez limitu

Pełnometrażowy, rysunkowy filmy wzorowany na rycerskiej balladzie romantycznej. Opowieść rozgrywa się w świecie owadów. Błękitny Rycerzyk wyrusza wraz z giermkiem w daleką drogę, aby uwolnić siostrę Królowej Motyli. Po wielu perypetiach dociera do zamku, w którym więziona jest księżniczka. Błękitny Rycerzyk pokonuje okrutnego zalotnika-porywacza i wraz z księżniczką rusza w powrotną drogę. Odważny bohater jest zakochany w pięknej księżniczce, ale ta wybiera spotkanego po drodze hrabiego Zawisaka. Na domiar złego mściwy rycerz Jelonek rani w pojedynku Błękitnego Rycerzyka. Na szczęście na dworze Królowej Motyli miła Mrówka ratuje rannego bohatera, który powracając do zdrowia dostrzega piękno idobroć zakochanej w nim Mrówki.

Liczba wyświetleń: 135
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 36
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Przygody błękitnego rycerzyka z roku 1983. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Przygody błękitnego rycerzyka online znajduje się w kategoriach: Animowane. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.52 / 6 przez 36 użytkowników. Film Przygody błękitnego rycerzyka 1983 został oglądnięty 135 razy. Oglądaj film Przygody błękitnego rycerzyka teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film przygody błękitnego rycerzyka online, przygody błękitnego rycerzyka 1983 ekino, przygody błękitnego rycerzyka cda online, przygody błękitnego rycerzyka zalukaj, przygody błękitnego rycerzyka openload, przygody błękitnego rycerzyka vshare, przygody błękitnego rycerzyka 1983 z lektorem, przygody błękitnego rycerzyka z napisami, przygody błękitnego rycerzyka 1983 po Polsku, przygody błękitnego rycerzyka 1983 hd.


Komentarze do filmu Przygody błękitnego rycerzyka 1983 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.