Primal Rage online
Data dodania: 03/05/2018 16:05
Opis filmu: Primal Rage online bez limitu

Zagubieni głęboko w lesie na północno-zachodnim Pacyfiku, Ashley i Max Carr są śledzeni przez przerażającą istotę, która może być Wielką Stopą. Wkrótce zostają uwięzieni w dziwnej krainie indiańskiego mitu i legendy, która okazuje się prawdziwa. Beznadziejnie próbując przetrwać, z garstką mieszkańców, muszą walczyć z potworem w rozpaczliwej walce na śmierć i życie.

Liczba wyświetleń: 32
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Primal Rage z roku 2018. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Primal Rage online znajduje się w kategoriach: Horror. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Primal Rage 2018 został oglądnięty 32 razy. Oglądaj film Primal Rage teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film primal rage online, primal rage 2018 ekino, primal rage cda online, primal rage zalukaj, primal rage openload, primal rage vshare, primal rage 2018 z lektorem, primal rage z napisami, primal rage 2018 po Polsku, primal rage 2018 hd.


Komentarze do filmu Primal Rage 2018 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.