Pożegnania online
Data dodania: 21/01/2016 08:44
Opis filmu: Pożegnania online bez limitu

Zdolny wiolonczelista Daigo Kobayashi (Masahiro Motoki) traci pracę, gdy rozwiązuje się jego orkiestra. Postanawia wraz z żoną (Ryoko Hirosue) powrócić do rodzinnego miasteczka i tam poszukać dla siebie nowej pracy i nowego życia. Odpowiada na ogłoszenie zatytułowane "Okuribito" (ang. "Departures") w nadziei na pracę w agencji turystycznej. Jak się jednak okazuje, jest to praca w domu pogrzebowym, Daigo zostaje tzw. "nokanshi" (osobą, która składa ciało zmarłego do trumny). Choć całe jego otoczenie patrzy raczej niechętnie na nową pracę Daigo, on odnajduje się w nowej roli strażnika bram życia i śmierci, pośrednika i przewodnika ku zaświatom. Jednocześnie paradoksalnie uczy się odkrywać radość i piękno życia.

Liczba wyświetleń: 454
Ocena innych filmowiczów: 1 / 6
Ilość głosów: 50
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Pożegnania z roku 2008 (tytuł oryginalny: Okuribito ). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Pożegnania online znajduje się w kategoriach: Dramat, Obyczajowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 1.21 / 6 przez 50 użytkowników. Film Pożegnania 2008 został oglądnięty 454 razy. Oglądaj film Pożegnania teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film pożegnania online, pożegnania 2008 ekino, pożegnania cda online, pożegnania zalukaj, pożegnania openload, pożegnania vshare, pożegnania 2008 z lektorem, pożegnania z napisami, pożegnania 2008 po Polsku, pożegnania 2008 hd.


Komentarze do filmu Pożegnania 2008 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.