Powrót do przyszłości online
Data dodania: 13/01/2016 20:54
Opis filmu: Powrót do przyszłości online bez limitu

Marty McFly (Michael J. Fox) jest typowym nastolatkiem, ale ma niezwykłego przyjaciela - doktora Emmetta Browna (Christopher Lloyd), który wynalazł wehikuł czasu. W nocy przed centrum handlowym dr Brown pokazuje swój wynalazek Marty'emu. Wygląda on jak udoskonalony samochód, a działa na pluton. Dr Brown zwędził go Libijczykom, którzy chcieli, aby zrobił im bombę atomową. Podczas eksperymentu terroryści zabijają doktora. Marty cudem uchodzi z życiem, ale przenosi się do roku 1955. Szukając dra Browna z lat pięćdziesiątych, natyka się na rodziców i zapobiega ich poznaniu. W wyniku tego może się nigdy nie urodzić...

Liczba wyświetleń: 319
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 31
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Powrót do przyszłości z roku 1985 (tytuł oryginalny: Back to the Future). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Powrót do przyszłości online znajduje się w kategoriach: Komedia, Przygodowe, Science Fiction. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.65 / 6 przez 31 użytkowników. Film Powrót do przyszłości 1985 został oglądnięty 319 razy. Oglądaj film Powrót do przyszłości teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film powrót do przyszłości online, powrót do przyszłości 1985 ekino, powrót do przyszłości cda online, powrót do przyszłości zalukaj, powrót do przyszłości openload, powrót do przyszłości vshare, powrót do przyszłości 1985 z lektorem, powrót do przyszłości z napisami, powrót do przyszłości 1985 po Polsku, powrót do przyszłości 1985 hd.


Komentarze do filmu Powrót do przyszłości 1985 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.