Portret rodzinny we wnętrzu online
Data dodania: 18/03/2016 20:05
Opis filmu: Portret rodzinny we wnętrzu online bez limitu

W starym rzymskim palazzo żyje w odosobnieniu starzejący się profesor i miłośnik sztuki (Burt Lancaster). Pewnego dnia wbrew jego woli w domu zagnieżdża się, wraz ze swoimi bliskimi, Marchesa (Silvana Mangano). Młodzi ludzie z całą bezwzględnością wdzierają się do mieszkania i w życie profesora - zmusza go to do konfrontacji z teraźniejszością, od której był dotychczas w swym osamotnieniu odizolowany...

Liczba wyświetleń: 232
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 23
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Portret rodzinny we wnętrzu z roku 1974 (tytuł oryginalny: Gruppo di famiglia in un interno). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Portret rodzinny we wnętrzu online znajduje się w kategoriach: Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.56 / 6 przez 23 użytkowników. Film Portret rodzinny we wnętrzu 1974 został oglądnięty 232 razy. Oglądaj film Portret rodzinny we wnętrzu teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film portret rodzinny we wnętrzu online, portret rodzinny we wnętrzu 1974 ekino, portret rodzinny we wnętrzu cda online, portret rodzinny we wnętrzu zalukaj, portret rodzinny we wnętrzu openload, portret rodzinny we wnętrzu vshare, portret rodzinny we wnętrzu 1974 z lektorem, portret rodzinny we wnętrzu z napisami, portret rodzinny we wnętrzu 1974 po Polsku, portret rodzinny we wnętrzu 1974 hd.


Komentarze do filmu Portret rodzinny we wnętrzu 1974 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.