Podróż z tatą online
Data dodania: 13/12/2017 16:05
Opis filmu: Podróż z tatą online bez limitu

Rok 1968. Rodzina o rumuńsko-niemieckich korzeniach wyrusza z miasta Arad w podróż do NRD. Bracia Mihai (Alexandru Margineanu) i Emil (Razvan Enciu) wierzą, że na miejscu lekarze wyleczą ich cierpiącego ojca (Ovidiu Schumacher) i tym samym pomogą przywrócić harmonię w rodzinie. Niestety, mężczyźni trafiają w Czechosłowacji w sam środek Praskiej Wiosny. W konsekwencji ich plany muszą zmienić się o 180 stopni. Niespodziewanie trafiają do Zachodnich Niemiec i mają tylko kilka godzin, żeby zdecydować, czy tam zostają, czy wracają do domu. Pełna pomyłek i niespodziewanych zwrotów akcji, błyskotliwa komedia drogi.

Liczba wyświetleń: 5
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Podróż z tatą z roku 2016 (tytuł oryginalny: La drum cu tata). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Podróż z tatą online znajduje się w kategoriach: Dramat, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Podróż z tatą 2016 został oglądnięty 5 razy. Oglądaj film Podróż z tatą teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film podróż z tatą online, podróż z tatą 2016 ekino, podróż z tatą cda online, podróż z tatą zalukaj, podróż z tatą openload, podróż z tatą vshare, podróż z tatą 2016 z lektorem, podróż z tatą z napisami, podróż z tatą 2016 po Polsku, podróż z tatą 2016 hd.


Komentarze do filmu Podróż z tatą 2016 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.